| GulDan a întrebat:

E tarziu sa ma apuc de lupte la 18 ani? Nu vreau sa fac performanta vreau sa invat pentru mine sa ma simt singur pe mine.

10 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Daca nu vrei performanta te poti apuca si la 30, nu e tarziu! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este tarziu sa te apuci.

| Enki a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu.si la 18 ani e bine

| JeffRider93 a răspuns:

Nu e tarziu.Ai putea sa te apuci.Te simti sigur pe tine.Plus,poti sa te aperi daca vreun golan se ia de tine si chestii.

| minda23 a răspuns:

Eu nu cred ca este tarziu sa te apuci. Desigur daca te-ai fi apucat mai devreme ar fi fost mai bine, dar nici acum nu e tarziu.

| Nicusor_Eduard_Onete_1997 a răspuns:

Nu este tarziu chiar la aceasta varsta este cel mai recomandat sa incepi

| Lory98Loredana a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu!winking

| ddutza a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu. Trebuie sa fii ambitios si sa te straduiesti insa daca iti place ceea ce faci nu cred ca asta va fi un obstacol pentru tine.

| deniidoll a răspuns:

Nu e niciodata tarziu sa te apuci de ce iti place sau ce iti doresti sa faci happy atata timp catai timpul necesar de exemplu o cunostinta s-a apucat de judo la 21 de ani si acum are 30 si nu regreta nicio secunda petrecuta in sala de antrenament. sper ca te-am ajutat :* funda?!

| deniidoll a răspuns:

Nu e niciodata tarziu sa te apuci de ce iti doresti sau iti place happy unchiul meu s-a apucat de judo la 21 de ani si acum are 30 de ani si imi spune de fiecare data ca nu regreta nicio secunda petrecuta in sala de antrenament big grin sper ca te am ajutat mult succes :3 funda?!