| ssc a întrebat:

Este Cristiano Ronaldo arogant sau doar are incredere in fortele proprii, credeti ca se va intoarce la Manchester United? vreau sa citesc parerile voastre despre acest jucator. p.s. sunt fan united big grin

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

In primul rand RESPECT pentru ca esti fan UNITED!
Nu, nu este arogant. Orice persoana care ar ajunge la nivelul sau ar avea sa le spunem "aere de vedeta".
Sper in continuare ca se va intoarce pe Old Trafford insa in aceasta vara, asa cum se vehiculeaza, nu cred ca va veni.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu-i arogant. Este pur şi simplu jegos, nimic mai mult, nimic mai puţin. Aş vrea să se întoarcă la United, doar pentru a-l vedea din nou cu acele simulări mizerabile cu care ne-a obişnuit pe toţi în vremea la care evolua în Anglia. Forţele lui proprii sunt reclamele, în care joacă mai bine decât pe teren, şi limbile primite-n fund de la tot felul de cretini ce se dau mari cunoscători de fotbal şi care caută o alternativă la " cel mai bun din lume în acest moment în fotbal " doar pentru că nu-l suportă pe Messi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, NU este arogant... poate putine aere de vedeta dar na...Si din cate am auzit si anul asta ramane la REAL.

Răspuns utilizator avertizat