| cookie01 a întrebat:

Exercitii de slabire rapida, pentru coapse, va rog. In 2 luni trebuie sa dau cateva kg jos, nu multe, cat sa ma cuprinda hainele.

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

Pai folia tot ramanewinking...

Pune folie si fa exerciti care atinge musciul coapsei!
Cum ar fi:
Stai pe o parte si ridici un picior vertical.
Bricegewinking

E greu in casawinking insanatosire gravnicawinking Daca te-am ajutat fundita :* Mult succes!

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Incearca sa traiesti cu salariul minim pe economie. Dai jos in 2 saptamini, nu 2 luni...

| RaraSeeDY a răspuns:

Sunt sportiv de performanta... Fac de la 4 ani sport deci eu zic ca as putea sa te ajut in aceasta situatie!

1) Folia (Cea cum este la sandwich-uri) trebuie infasurata exact in zona in care vrei sa dai jos... (Coapse) dupa care, de preferabil sa te imbraci cu pantaloni lungi (fas) si sa iesi la alergat! Folia iti va stimula grasimea, si probabilitatea de a da jos in mai putin de 1 luna este 100%! Asta ar fi de preferabil in fiecare seara, sau daca nu de 4-5 ori pe saptamana!

Este cea mai eficienta metoda. Te va ajuta sigur happy Mult noroc!

| cookie01 explică (pentru RaraSeeDY):

As prefera niste tipuri de exercitii care le pot face in casa. Am o problema la picior si nu tare pot iesi, de accea am pus niste kg.

ps mersi pentru pontul cu folia

| RaraSeeDY a răspuns (pentru cookie01):

Pai folia tot ramanewinking...

Pune folie si fa exerciti care atinge musciul coapsei!
Cum ar fi:
Stai pe o parte si ridici un picior vertical.
Bricegewinking

E greu in casawinking insanatosire gravnicawinking Daca te-am ajutat fundita :* Mult succes!

| Seomox a răspuns:

Incearca sa urmezi aceasta dieta http://www.retete-slabit.net/dieta-de-slabit-rapida/ si in paralel sa faci si sport, mai exact exercitii fizice sustinute si concentrate mai ales pe coapse pentru a avea cele mai bune rezultate.

| cookie01 explică (pentru Seomox):

Am patit-o cu dietele asa ca mai bine e sa fac sport. Oricum mersi pentru sfat.

| Seomox a răspuns (pentru cookie01):

Exista diete si diete, daca ai avut o experienta neplacuta cu o dieta asta nu inseamna ca toate dietele sunt proaste, dar daca vrei sa slabesti doar cateva kilograme banuiesc ca o poti face si doar prin sport. Oricum iti doresc succes!