| ada8476 a întrebat:

Am si eu nevoie de o cura de slabire eficienta si rapida please daca se poate vreau si cateva exercitii pentru abdomen si coapse
please*funda

Răspuns Câştigător
| AdaAndraa1 a răspuns:

Fara paine, cat mai multe fructe si salate(poti manca si carne, orice) + sport. Abdomene, iar la exercitii pentru coapse poti incerca elemente de aerobic, banuiasc ca gasesti pe net cateva. La mine merge destul de bine. Nu slabesti instant, dar daca te tii de treaba o sa vezi rezultate happy