| Laurentziu1234 a întrebat:

Exista in Bucuresti un magazin la care se vand incarcatoare pentru bateriile de la bicicletele electrice? Vreau sa merg personal nu sa comand pentru ca nu am chef acum sa explic de ce

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum majoritatea comenziilor se trimit online din cauza covid si distanțării sociale

| NoisyLight a răspuns:

Da. Găsești la magazinul celor de la Veloteca.

Răspuns utilizator avertizat
| NoisyLight a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Încărcătorul se cumpără după specificația acumulatorului. Dacă cei din magazin nu au pe specificație, te pot ajuta să rezolvi cumva problema. Găsești adresa lor și numărul de contact pe net.

Răspuns utilizator avertizat
| NoisyLight a răspuns (pentru Laurentziu1234):

OK. Eu îi știu doar de pe net. Baftă.