| Thewitcher a întrebat:

Sa nu ma credeti copilaros dupa urmatoarea intrebare.
Ok,deci vreau sa stiu daca exista vreun magazin de glume(adica la care se vand gume electrice, sange fals)aproape de Pitesti.Multumesc mult!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu exista in Pitesti. Dar gasesti daca stii unde sa cauti. In spatele unei caramizi de la noul cinematograf Sebastian Papaiani(din centru) vei intra pe Aleea Diagon si acolo ajungi la magazinul fratilor Weasley.

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce i'ai spus? Secretul trebuia pastratwaiting.

| Diavolcata a răspuns:

Amuzant.

| Almássy a răspuns:

Sange fals=cerneala rosie din rezerva sau ketcup diluat cu apa

eu sincer dupa ce bat mingea in sala de sport daca ating pe cineva il curentez mai ceva decat un aparat speciallaughing

| ionikuu a răspuns:

Pai... Nu cred. Dar as vrea sa existe unul! Sa ma anunti si pe mine cand se inventeaza happy