| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Funda+vot! (nu eu soramea) Are 20 ani, 58kg si 1.71 cm. Cum poate slabi cam 3kg in fund si picioare? Funda+vot! :p

Răspuns Câştigător
| EchoWinds a răspuns:

Sport sau sa incerce 5 km cu bicicleta sau alergaturi...fotbal...in cazul tau 3 kg poate incerca 100 de genoflectiuni si alergari daca vrea si la picioare intr-un cuvant SPORT

11 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu ai sa slabesti niciodata de unde vrei big grin

| Felix2009 a răspuns:

Sa incerce cu gimnastica, pentru ca modeleaza corpul si se elimina kilogramele in plus

| Kyrie a răspuns:

Ce tare, are fix ca mine laughing, numai ca eu am 17

| denismaria92 a răspuns:

Dar e ok pentru varsta ei.thinking de ce ar slabi?

| Cristian969 a răspuns:

Ştii toti spun de gimnastica, sala de sport alimentatie.Da eu sigur iti spun-İNOATA, draga, asta pune in mişcare aproape toti muşchişorii, aşa ca ai sa slabeşti la sigur happy tacs ce spuneai tu acolo de funda şi vot?big grin

| Stavros a răspuns:

Mult SEX! laughing Îi dau eu prima lecţie GRATIS dacă vrea... happy

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru Stavros):

O fu`t eu pe mat.a`n pzda :p

| Stavros a răspuns:

Uite la el..eu incerc sa-l ajut si el in ce hal raspunde... RUSINE!

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru Stavros):

Ce fraier estilaughing

| Stavros a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Daca zici tu... happy