| BRONSON33 a întrebat:

Hai man! Cate grame are lingurita din "CREATINE MONOHYDRATE" de la "ProNutriton"? (lingurita care se afla in cutie)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

3-4 lingurite= 15-20 grame. Deci i lingurita= 5 grame. Uite si aici: http://www.terapii-naturiste.com/......ydrate.htm

| BRONSON33 explică (pentru Salontanul):

Mersi!

| Salontanul a răspuns (pentru BRONSON33):

Multumesc si eu!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man da ce ce mi-ai ciordit,, introul,, cuvman? nu e frumos mân, sper sa faci supradoză de keratina.

| sasha898 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti MD? Vezi ca se zice creatina nu keratina)))

| BRONSON33 explică (pentru anonim_4396):

Scuze man. laughing Nu l-am ciodit, asa o venit sa il scriu da nu l-am vazut la tine. laughing