| ioanaa25 a întrebat:

Hei buna vreau sa imi cumapar o pereche de role cu roti din silicon. Am avut de la Rco si in un an rotile sau distrus rolele sunt praf. Vreau o firma buna care sa aiba role rezistente.

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Arata-mi produse care nu sunt facute made in china... sunt foarte putine, pana si mult veneratele iShit sunt made in china.

Cat despre threadul original, cumpara-ti doar roti pentru rolele pe care le ai si iesi in avantaj, asta daca nu vrei sa dai... 800-900 pe o pereche.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de la RCO sunt de proasta calitate. Oreinteaza-te pe la alea incepand cu pretul de minim 150

| Salu134 a răspuns:

Roletele FILS si Reebok sunt bune.

| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a răspuns:

Eu iti recomand site-ul asta ca sa vezi mai multe tipuri de role. http://www.skates.ro/role

| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a răspuns:

De obicei Rco fac jucarii bune si ieftine dar jucariile gen role skateboard-uri si altele nu sunt prea reusite. Scrie pe ele: MADE IN CHINA.

| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a răspuns (pentru Seby90):

Majoritatea produselor MADE IN CHINA sunt rele dar sunt unele produse facute acolo care chiar sunt de calitate. Exista jucarii foarte bune si de firma care sunt facute in china doar pentru ca acolo mana de lucru e mai ieftina.

| Seby90 a răspuns (pentru Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992):

90% din produse sunt facute in china.

| Seby90 a răspuns (pentru Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992):

Arata-mi produse care nu sunt facute made in china... sunt foarte putine, pana si mult veneratele iShit sunt made in china.

Cat despre threadul original, cumpara-ti doar roti pentru rolele pe care le ai si iesi in avantaj, asta daca nu vrei sa dai... 800-900 pe o pereche.