| Sooky a întrebat:

HEI imi puteti spune cum sa slabesc prin exercitii nu vreau tratamente si nici regimuri prin exercitii vreau un site pliz!

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu poti slabi intr-o singura zona a corpului, grasimea se arde uniform peste tot.

Exercitii. cardio : alergat ( cel mai bun ), inot, bicicleta.

Si nu tine regim, dar nici nu manca porcarii, ca daca alergi si bagi o shaorma cu de toate dupa ai alergat cam degeaba :)

Un site foarte bun : www.getfit.ro, acolo explica foarte bine

| SentimentalConsil a răspuns:

Ca si onicacrsitimarin intreb, care sunt zonele corpului unde doresti sa slabesti?

| Sooky explică (pentru SentimentalConsil):

In zona abdomenului...

| SentimentalConsil a răspuns (pentru Sooky):

abdomene cat de multe

| roberthaha a răspuns:

Abdomene, genoflectiuni bune la spate, faci o saritura in sus si faci o flotare! Vezi daca mai ai nevoie tata face fitness add: comarniceanu0000

| onicacristianmarian a răspuns:

Mai exact in ce zona a corpului ai vrea sa slabesti?