| WarmHeart a întrebat:

Hei, prieteni! Am o verisoara care se ingrijoreaza ca o sa se ingrase daca bea vin rosu...thinking este adevarat ca vinul rosu ingrasa?

Răspuns Câştigător
| IQ156 a răspuns:

Nu este adevarat.De la vin chiar slabesti(cand vomiti)si ajuta circulatia sangelui.De la bere faci burta.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ingrasa.

| Snicket a răspuns:

Vinul rosu creste apetitul sexual, nicidecum ingrasa

| AndyIQ a răspuns:

Depinde cat consumabig grin nu ingrasa are alte dezavantaje.

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu ingrasa vinul rosu.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| AndreeaIM a răspuns:

Nu prea cred ...si daca ar ingrasa nu cred ca s-ar ingrasa asa de tare daca brea un pic happy funda big grin?