| Valentina_Clara_1998 a întrebat:

Hei! Scuze ca postez aici pe site-ul TPU...
Deci, eu anul trecut mi-am luat niste role cu 3 roti, iar acum vreau sa îmi iau niste role cu 2 roti in fata si 2 in spate la mana a 2a mărimea 33, reglabile. Stiți voi pe cineva care vrea sa facă schimb de role?(adică sa ii dau eu rolele mele cu 3 roti si sa îmi dea in schimb unele cu 2 in fata si 2 in spate )si daca știți dați-mi un link cu anunțul...Dau funda

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Intreaba-ti prietenii poate au ei niste role pe care sa le dea la schimb, succes.