| Adrian1415 a întrebat:

Am o intrebare,eu ma voi apuca de sală, si vreau sa stiu daca in 8 luni se vor vedea diferente tinand cont ca o sa renunt la mancarea nesanatoasa si o sa mananc moderat, dar as vrea sa stiu daca se vor vedea diferente dupa 8 luni de sala!

Răspuns Câştigător
| Moonlight15 a răspuns:

In 8 luni ar trebui sa ai rezultate bune, depinde de tine, antrenament, odihna si alimentatie. Daca faci pe cele de mai sus bine, garantez ca o sa se vada...

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In mod clar da, o dieta bogata in proteine si sport te vor schimba

| alin100 a răspuns:

Se vor vedea, deoarece tu esti incepator si vei lua masa musculara, fara probleme, asta daca iti respecti planul de antrenament si de nutritie.