| BlockBoy a întrebat:

Ce obiecte as putea folosi acasa pentru a inlocui ganterele? astept raspunsuri urgent! Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okay...poti folosi niste caramizi legate de ceva gen franghie thinking eu de plictiseala am luat un trunchi de copac, bineinteles subtire, si l-am ridicat cu ambele brate si coborat big grin am avut ceva febra sa stii laughing oricum mai bine foloseste gantarelewinking sau mergi la sala, nu e indicat cu astfel de thinking obiecte sa faci in mod regulat ca sa faci muschi

| costel3 a răspuns:

Cel mai bine fa la bara cat mai mult, si o sa ai niste brate ok, succes

| afabunicorn a răspuns:

Sticle de plastic umplute cu nisip