| R0011 a întrebat:

Cine imi poate da si mie niste tutoriale de exercitii care ma pot scapa de celulita de pe picioare si fese? Dar care sa dea rezultate, pe care le-ati incercat. Multumesc si funda!puppy dog eyes

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când ai să găsești rețeta minune, să-mi spui și mie care am încercat "n" metode... și fără efect dar cu succes de dezamăgire și bani cheltuiți!
Cu plăcere!
Pa, pa.

| Toader_Alex_1989 a răspuns:

Pune-te pe o dieta si alimentatie sanatoasa si alergat plus niste miscari de genuflexiuni, fandari (daca nu mergi la sala)