| cocolate a întrebat:

Dati-mi exercitii pentru a scapa de celulita de pe fese si de pe picioare,va rog. workout butt sunt bune pentru micsorarea marimii feselor (va rog tratati cu seriozitate), multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeac33 a răspuns:

Total gresit...In primul rand, nu exista exercitii pentru idepartarea celulitei, ci doar masaje.Si in al doilea rand, exercitiile de tip workout butt sunt bune pentru tonifierea fundului.