| anonim_4396 a întrebat:

De saptamana trecuta am asteptat sa inceapa summerslam-ul si adineauri s-a terminat, dar nu a aratat numai un meci pe sport.ro si nu inteleg de ce, stiti voi cumva care este cauza sau unde as putea sa vad tot summerslam-ul dar sa fie in romana, adica comentatori sa fie romani... big grin
Fundita!

Răspuns Câştigător
| GrepolisKing a răspuns:

Nu gasesti asemenea site din pacate
Nici eu nu mai pot de nervi ca voiam sa vad tot

| Kristinx7 a răspuns (pentru GrepolisKing):

E super nasol, voiam sa vad mai ales meciul inferno... sad

| GrepolisKing a răspuns (pentru Kristinx7):

Cei mai prosti sunt astia de la sport.ro

| Kristinx7 a răspuns (pentru GrepolisKing):

Deci chiar nu mai pot de nervi, asteptam summerslam-ul de luna trecuta si cand colo... crying

| GrepolisKing a răspuns (pentru Kristinx7):

Din cauza astora cu meciurile lor crying

| Kristinx7 a răspuns (pentru GrepolisKing):

Poate o sa-l dea mai spre dimineata...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar are vreo importanţă dacă-s comentariile de pe fundal în română sau în engleză? laughing Doar meciurile sunt tot aceleaşi.

| Kristinx7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai mna vreau sa stiu ce zic aia pe acolo... laughing