| anonim_4396 a întrebat:

M-am îngrășat într-un timp foarte scurt cam 8 kg și acum încerc să dau jos. Sport, dietă.În fine. Întrebarea mea este :
Cum scap de celulită? Nu am multă, dar se vede cam urât și până în iulie vreau să se vadă puțină schimbare. Am picioare destul de frumoase și îmi e cam milă să le las așa...
Dacă o să slăbesc știu că o să se micșoreze și sânii dar dacă fac exerciții și pentru ei o să fie destul de ok? Deja îi am destul de mici..nu aș vrea să rămân plată.
Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| Rucsiii95 a răspuns:

Daca o sa slabesti o sa se micsoreze si sanii? De unde asta? laughing Si in legetura cu celulita, masaje si masaje. dar sincer odata ce ai celulita greu mai scapi de ea!

| Anoooooonim a răspuns:

Sauna + masaje. Daca ai grasime pe sani da o sa se micsoreze. dar daca zici ca ai picioare frumoase inseamna ca nu esti plinuta deci nu ai grasime pe sani asa ca nu-ti face griji. pentru mai multe detalii ma cauti pe privatwinking

| CameleonnnN a răspuns:

Pentru celulita incearca exercitii de alergat care iti solitita piciorul genoflexiuni ai masaje cum a zis Rucsiii95

| edyboss01 a răspuns:

Poti folosii ulei de portocale, este foarte bun si verisoara mea a scapat de asa ceva. funda?