| AlexandrucelMicUt a întrebat:

Hei TPU vreau sa-mi fac 6 patratele! Sunt hotarat! Vreau sa le fac acasa! Spuneti-mi ce trebuie sa mananc, cand si cat sunt hotarat sa-mi fac patratelele! Ce trebuie sa fac sa-mi apara cat mai repede si sa dau burta jos!

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Daca vrei patretele trebuie sa ai grija la alimentatie in primul rand, adica trebuie sa iti scoti treptat din carbohidratii din alimentatie.Deci fara carbo,ii poti inlocui cu legume, salate etc. Daca reusesti sa te ocupi de alimentatie nu ar trebui sa iti mai faci griji de exercitii dar daca vrei poti sa faci doar cardio, atat fara abdomene fara nimic, doar alergat, mers pe bicicleta si cam atat.

1 răspuns:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Faci abdomene, iei proteine, legume, scazi din paine, cereale dar nu cu asa mult zahar, ciocolata si altele(Nesquik si dracu' mai stie ce), si eventual seara la o alergare de jumatate de ora pentru inceput.