| superboy45 a întrebat:

Buna am 13 ani, sunt inalt si as vrea sa dau jos grasimea de pe burta deoarece am patratele dar din cauza grasimii nu se prea vad, nu este foarte multa dar ma deranjeaza. De azi vreau sa ma apuc de alergat cel putin o ora pe zi, de abdomene sa mentin patratelele cam 300 pe zi si as vrea sa fac si cate 50 de flotari pe zi, dar as vrea sa imi spuneti daca este buna ideea mea si daca mi-ati putea zice ce sa mananc ce sa nu mananc. dau funda happy

Răspuns Câştigător
| netulescu a răspuns:

Eu in cateva zile am slabit de la 85.la 82.mam abtinut de la mancare, am facut exerciti conbinate.gen 10minute alergare pe loc, genoflexiuni, 1000lovituri de mana, 200 lovituri de picior, apropo cate kg ai si ianltime?

| superboy45 explică (pentru netulescu):

Am 1.65 si greutatea nu o stiu sigur dar se afla intre 56 si 61 de kg

| netulescu a răspuns (pentru superboy45):

Eu mai faceam exerciti cu multe haine ca sa transpir mai repede.bea multa apa ajuta

6 răspunsuri:
| ElenaRomann a răspuns:

Incearca sa faci multe abdomene, asa vei reusi

| AdrianFita a răspuns:

Pai fa multe abdomene.

| VgAndreutza1995 a răspuns:

Bunalaughing ideea mea aar fi sa te duci la o sala nu ia mult prietenu meu era la fel ca tine si uite s-a dus la sala vreo 20de zile si 20de lei pe zi deci asta ar fi o idee buna o.- stai linistit te lasa la 13ani

| superboy45 explică (pentru VgAndreutza1995):

Pai asta e..am uitat sa zic ..ca nu vreau sa merg la sala