| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy
Am 14 ani si m.am legitimat prima data in anul 2014 prin luna octombrie la clubul de fotbal din localitatea mea happy
Credeti ca pot sa mai fac performanta in acest sport daca m.am apucat la aceasta varsta?
Pot spune ca ma descurc destul de bine ( postul meu pe teren este de fundas dreapta-central )
Credeti ca e prea tarziu?
DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Nu e tarziu deloc. Sunt cazuri de sportivi cunoscuti care s-au apucat si mai tarziu.

1 răspuns:
| TheWalker11 a răspuns:

Nu cred ca e prea tarziu. Chestia e ca trebuie sa dai totul pentru fotbal daca te-ai apucat la 14 ani si nu prea mai ai timp pentru scoala. Daca ai incredere in tine si o sa muncesti sunt sigur ca o sa devii ceva in acest sport.Numai sa nu te lasi. Si eu m-am apucat la 14 ani numai ca m-am lasat pentru ca nu ma descurcam cu scoala(ce-ti ziceam). Tu sper sa nu te lasi. laughing Bafta si si sper sa devii ceva in fotbal! big grin ps: la ce echipa esti?