| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy E greu sa joci pe postul de fundas la fotbal?

Răspuns Câştigător
| razvy4pc a răspuns:

Trebuie sa ai stabilitate, sa fi solid si cat de cat agil(te ajuta la deposedari).
Daca indeplinesti aceste conditii si stii fotbal nu ar trebui sa fie greu pentru tine.
Funda? happy

2 răspunsuri:
| Bestia98 a răspuns:

Trebuie sa fi solid si desigur trebuie sa stii fotbal ca sa reusesti.

| razvy4pc a răspuns:

Daca esti solid, agil(te ajuta la deposedari) si ai stabilitate nu ar trebui sa fie greu pentru tine, sigur, trebuie sa stii si fotbal.
Funda? happy