| catelusa a întrebat:

Hey... cum pot avea o conditie fizica mai buna? O rezistenta mai buna. Ce sa fac sa nu obosesc atat de repede? Obosesc cam dupa o ora si jumatate de antrenament. Fac streetdance de performanta. Antrenamentele dureaza 4-5 ore iar daca obosesc dupa 1, 5 ore....si ma doare undeva mai jos de piept in dreapta rau de tot dupa antrenamente. Ce poate fi? Multumesc anticipat

10 răspunsuri:
| catelusa explică:

Daca se poate, as vrea sa va mai intreb ceva, dar am rugamintea sa incercati sa raspundeti la intrebare nu sa va certati intre voi. Ar trebui sa continui acest sport? Credeti ca este prea mult si prea greu pentru mine? Fac zilnic cate 4-5 ore antrenamente. Sunt clasa a 8a. Multumesc anticipat!

| blandete a răspuns (pentru catelusa):

Buna pustoaico, incearca si asta poate te intareste
-Doar 4 din 12 lucruri in care FootPatch va poate ajuta sanatatea:

1.Detoxifica organismul...
2. Elimina colesterolul...
3.Intareste sistemul imunitar...
4. Elimina probleme la care nu ai gasit rezolvare niciodata...

| blandete a răspuns (pentru blandete):

Si inca un sfat ..redu zilele de antrenament foarte multe, sunt de acord sa faci 4-5 ore dar nu zi de zi pentru ca pe tine te surmeneaza zi de zi, in mod normal la antrenament din cate imi aduc aminte mergeam cu placere dar de 2 ori pe saptamana hai.3 dar in cazul tau ori reduci orele adica faci o singura ora zi de zi ( si mi s e pare corect ) cred ca orele de antrenament trebui reduse happy doar asa vei da randament.cu respect iti succes!

| blandete a răspuns:

Fa un control la plamani, fereasca domnu' ma gandesc sa nu ai ceva... sper sa nu.

| MadMoan a răspuns (pentru blandete):

Ce prost esti. Se vede ca nu ai facut sport in viata ta.

| blandete a răspuns (pentru MadMoan):

Prosti sunt parinti tai ca a dat nastere la o jigodie ca tine.cat despre sport nu vb ca esti praf, eu cand faceam sport tu nici in **** nu erai.

| catelusa explică (pentru blandete):

Te rog din suflet sa nu mai aduci astfel de comentarii la aceasta intrebare, daca ai ceva de discutat cu un utilizator fa-o pe privat sau in alta parte! Iti multumesc!

| catelusa explică (pentru MadMoan):

Daca ii spui lui ca este prost si ca nu a facut sport sau alte lucruri legate de raspunsul lui, te rog sa-mi raspunzi la intrebare daca tu stii care este cel mai bun raspuns. Daca vrei sa te certi cu alti utilizatori, fa-o pe privat sau in alta parte, nu la intrebarea mea, te rog foarte frumos. Multumesc din suflet!

| Alyssia a răspuns:

Hey
Ar trebui să incepi să daci sport trptat. Exemplu azi jumătate de oră mâine un sfert de oră, poimâine o oră, și tot așa corpul tău se va obișnui, ai să vezi

| Alyssia a răspuns:

Deci, nu ai nimic, doar că faci sport extremwinking