| alexb0y1998 a întrebat:

Hey, fac sala de aproape 3 luni si programul meu este asa

Luni : Spate 4 exercitii + 1 ex antebrat + abdomene

Marti: Picioare 4 exercitii+1 gambe + abdomen

Miercuri:Brate 3 biceps + 3 triceps + abdomene, eventual pot baga si 4 ex bi si tri daca ma simt in forma

Joi : Piept 4 ex + 1 antrebrat + abdomene

Vineri:Umeri 4 ex + trapez + abodmene

sambata, duminica pauza. abomnele le fac zilnic aproape 10 minute cu diferite miscari zilnic (in afara de sambata si duminica)

Este bun programul? Poate fac prea mult abdoment, nu stiu, vreau sa imi raspunda cei cu experienta daca se poate si imi zica ce nu e bine, ma gandeam sa bag o zi libera in timpul saptamanii si sa pun spate cu trapez si umeri cu triceps, si piept cu biceps, dar nu sung sigur. Mentionez ca bag 4 serii la fiecare exercitiu in afara de cele unice unde pun 5. Va multumesc pentru ajutor

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca faci zilnic tot corpul oare ce s-ar intampla?

| alexb0y1998 explică (pentru RAY):

Pai nu fac zilnic tot corpul, doar abdomenele

| RAY a răspuns (pentru alexb0y1998):

Abdomenele la ce ajuta? flotarii, genoflectiuni

| hgcl a răspuns:

Mult prea multe exercitii.