| dragos9009 a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa stiu la cati ani poti avea patratele pe abdomen si ce exercitii sunt bune pentru a scapa de grasimi
Si ce pot face ca sa am o forta mai mare la brate

Răspuns Câştigător
| AlexNab0k0v a răspuns:

Fă-ți un regim alimentar sănătos și variat. Exercițiile menționate anterior sunt bune, cu toate acestea la 12 ani nu ar trebui să te preocupi de pătrățelehappy tu ești încă încreștere. Mănâncă sănătos și când mai pui cărniță pe tine te poți gândi și la pătrățele.

1 răspuns:
| Arietyx a răspuns:

Exerciţii?
Fă şi tu flotări, abdomene, ridicare la bară, exerciţiile te vor ajuta pentru ambele motive.

Vrei pătrăţele? Exerciţiile nu sunt de ajuns. Ar trebui să te ocupi cu adevărat de sport.