| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU...Am 14 ani, 1.74 si 58 kghappy. Vreau sa ma duc la sala si vreau sa stiu in cat timp se vor vedea rezultate?[am putina burtasad]

4 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut ShArP3,
Rezultate poti vedea destul de repede. Iti recomand sa citesti asta: http://hunkbody.ro/da-burta-jos-partea-1/
Spor!

| djcioc a răspuns:

De fapt pe la vreo 60 - 70 de ani se vor vedea rezultatele, nu te vei mai ridica din pat.
Ai 14 ani dupa cum ai spus, chiar sala iti trebuia? Poti sa te duci la joaca cu prietenii tai. Nu ajungi nicaieri daca in 24 de ore faci doar 4 lucruri si anume " Somn, scoala, sala, pc"

| Cosma16 a răspuns (pentru djcioc):

Intr-un fel ai dreptatehappyEu nu m-am gandit la consecinte decat la avantajehappy

| mTm a răspuns:

Salut, depinde la anume te referi cand spui "reziltate", masa? forta? slabire? daca e vorba despre tonifierea corpului, o sa dureze 1-3 luni daca iti cumperi niste proeteine bune, te antrenezi cum trebuie zi de zi, iti fixezi un program saptamanal care sa il indeplinesti, de ex luni : lucri la spate, marti: lucri la piect, miercuri : lucri mainile, ti le programezi cum doresti tu big grin Dar trebuie sa muncesti zi de zi, cel mai bine ceri sfaturile unu specialist, sau du-te la o sala de forta si ia-ti un antrenor sau intreabai pe cei de pe acolo ce si cum, Sper sa te ajute, Succes!