| VIVIANAGOMEZ a întrebat:

As vrea sa imi raspunda cei care au kangoo jumps si merg la sala. Ei bine eu obosesc repede si nu stiu ce sa fac sa nu mai obosesc fiindca instructoarea este foarte energetically si ma cheama la loc. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Continua sa te antrenezi, este normal ca pregatirea instructoarei sa fie mai buna ca si a ta. In timp, daca vei merge zi de zi, vei avea si tu energie si rezistenta sa duci orele pana la sfarsit.
Este vorba de antrenament doar...

1 răspuns: