| Butterfly123321 a întrebat:

deci eu mai inteleg nimic. Uni spun ca abdomenele sunt bune si ajuta sa dai burta jos iar altii spun ca nu. Eu am 13 ani, aproape 170 cm inaltime si 64 de kg. Can eram mica eram slaba si cu cat am crescut m.am ingrasat. Eu nu prea mananc mult mai ales dulciuri ca mi se face rau. Intrebarea mea este:
-- Daca fac abdomene scap de burta?
-- Am observat ca unele fete au burta..cum sa zic. o au de sun sani pana la buric de aceeasi dimensiune. Dar eu am burta mai mare in zona buricului si mai mica deasupra.

P.s. ImI spuneti cum ati slabit voi? vreau toate detaliile.

MULTUMESC ANTICIPAT.

1 răspuns:
| 3antonia01 a răspuns:

Eu nu pera am probleme su burta (am cu picioarele )dar antrenoarea care m-a ajutat sa slabesc a spus ca este foarte bine sa faci abdomene pentru burta, in plus un mic sfat este bine sa lucrezi toate grupele de muschi uite un link care m-a ajutat enorm cand faceam sport acasa (in cazul in care nu vrei sa mergi la sala cu un antrenor ):http://lyla.ro/......-antrenor/
sper ca te-am ajutat :-*