| XimenaMoon a întrebat:

Dupå sårbåtori am pus cäteva kg și as vrea så revin la "forma inițialå", fårå a merge la salå. Så slåbesc și poate så lucrez puțin la abdomen. Îmi puteți recomanda niște exerciții? Dau funda

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Faci voluntariat de sezon: curatirea zapezii cu lopata.

| Hades98 a răspuns:

Alimentatie, dieta low carbo, te bazezi pe grasimi si depozitele de grasimi acumulate deja.
Cardio de 2-3 ori pe saptamana, pauza 48 ore intre si aia e.
Restu gen sa faci exercitii cred ca ganesti si tu, nu mai e nevoie de scriu.

| Ygcyttyfftyftytyc a răspuns:

Deși e puțin frig poți alerga prin parc!

| Kadar_Costel_1995 a răspuns:

Nu ai cum sa pui in 5 zile nimi macar jumate de kg doar ca ti-ai facut plinu sa zicem asa, Putina miscare te va aduca la forma initiala. xD

| alejandrogorj a răspuns:

Mai putin porc de sarbatori tura viitoare!