| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa nu radeti si sa ma luati foarte inserios
Am 14 ani si am 44 sau 45 kg si vreau sa fac patratele si burta plata.Va rog frumos sa ma ajutati daca vreti puteti sa scrieti va rog asa de exemplu dimineata:50 abdomene... depinde puteti pune multe exerciti sa le fac intr-o zi.Va rog Cel mai bun raspuns primeste FUNDITAlove struck:* PS(Fara sala)

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 44 de kg tot nu ai patratele? Ce inaltime ai?

| marian321 a răspuns (pentru Cosmin86):

Aproape 1.60 sunt mic de statura

| DianaIstratii a răspuns:

Daca vrei patratele abdomenele trebuie sa le faci rapid daca ai si un cronometru e si mai bine.Fa miscare tot timpul, alearga in fiecare zi cam 2 ore pe zi.Maninca mincare sanatoasa.Intra aici
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
http://valentinbosioc.com/antrenament-lunar-pentru-abdomen-3/

| Cosmin86 a răspuns (pentru DianaIstratii):

Daca alergi 2 ore pe zi iti faci praf genunchii

| fonfulika a răspuns:

Fa innot (fac de 2 ani si se vede fff bine) si spune-i lu profu sa te invete sa faci stilul fluture ( de la ala faci patratele) o sa iti ia cam un an daca faci o ora pe saptamana si faci cam 30 fluture pe ora incearca se vede fffffff bine

| dariusbumbescu a răspuns:

Alergi mult

| marian321 a răspuns:

Aici sa fac abdomene din alea sau mancarea...Te rog sa-mi dai tu programu