| dendendenis a întrebat:

HI TPU! Pe ce loc credeti ca va termina steaua anul viitor campionatul? Pana unde va ajunge in Europa League? Pana unde va ajunge in cupa romaniei? Si daca va bate otelul in supercupa?

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

In campionat pe primul loc
in europa league pana in optimi
va castiga cupa romaniei
va castiga supercupa

| BlueR a răspuns:

Cam aiurea intrebarea. Fiecare 'crede' dupa echipa favorita. Daca e dinamovist zice ca o sa castige Otelu' supercupa, s.a.m.d. Anyway, eu spun ca in campionat va fi pe 1-3, in Europa League, pana in grupe, in Cupa Romaniei prin semifinale sau finale, si ca in supercupa pierd. Chiar daca tin cu Steaua.

| alex1996 a răspuns:

Dupa parerea mea steaua va termina pe locul 2, (chiar daca sunt stelist,cred ca vaslui va lua campionatul),va trece de grupele europa league,dar se va opri in saisprezecimi, va castiga supercupa, iar in cupa romaniei va aunge in semifinale.