| TeamHellNo a întrebat:

Pana unde credti ca va ajunge Steaua in Europa League cu noile transferuri? Dar pe ce loc va termina campionatul

Răspuns Câştigător
| alexandru123456alexandru a răspuns:

Finala cu siguranta si va castiga si campionatu cu siguranta va fi cel mai bun an din ultimi 10 funda? plss

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Eu zic ca nu va lua campionatu finala pe dracu nu trece de twente da va avea meciuri bune big grin

| MoneyMoney a răspuns:

Pana in finala de la Bucuresti, dar daca tu imi zici cu cine va juca eu iti zic daca va castiga. daca NU ramane sa asteptam amandoi! happy