| Perpelea_Ionut_1990 a întrebat:

Imi poate face si mie cineva un program pentru sala? Vreau sa lucrez absolut tot, logic. Eu ma gandisem la un program si anume: luni-piept, biceps marti-picioare, abdomen miercuri-spate, triceps vineri-umeri, trapez, antrbrat. Problema este ca de ex dupa ce fac exercitile la biceps, mainile mele sunt prea extenuate pt a face exercitiile pt piept cum trebuie. Cum ar fi cel mai bine sa lucrez? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Programul e bun, dar se lucreaza intai grupa mare si apoi grupa mica.

Deci faci intai piept si apoi biceps.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acoli gasesti o gramada de antrenamente si sunt si pentru incepatori si sunt explicate in detaliu.