| Anonigga a întrebat:

Imi recomandati si mie un produs bun de la pronutrition, va rog cu cat mai multe proteine ca-sa cresc in masa...

4 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Primul meu supliment a fost de la pronutrition si se numeste "cell fx" si am avut rezultate foarte bune cu el!

| Cosmin86 a răspuns (pentru florynmondialul):

Zici ca e bun cell fx-ul? ca pare destul de ieftin.

| florynmondialul a răspuns (pentru Cosmin86):

Este ieftin intr-adevar! dar creatina si arginina pe care o contine este cat de cat de calitate!

| NDC12 a răspuns:

De ce vrei neaparat d ela pronutrition? Daca zici ca pentru masa musculara presupun ca vrei gainer, suplimentele sunt de mai multe feluri, proteine/creatina/gainer/pre-workout s.a.m.d.

Asta e un gainer de calitate: http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/ON-Serious-Mass-5-4-kg/

Si asta e o proteina de calitate: http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-2-27-kg/

Tu stii daca ai nevoie de gainer sau proteina, nu noi.