| Th3AbSinTh3 a întrebat:

In ultimu timp nu prea am mai facut sport spre rusinea mea. recomandati-mi niste exercitii pe care (e pot face acasa. am mai incercat ceea ce faceam inainte, dar parca nu mai am forta. vreau sa-mi reintru in forma.

2 răspunsuri:
| Liviutz98 a răspuns:

Pai incearca sa faci dimineata flotari, genoflexiuni, abdomene(cate poti ) una dupa alta fara oprire. Dar sa nu te fortezi prea tare.
Seara fa la fel. Si poti face si ce ti-a zis AndraBurga2001.
Succes. Funda?

| 20thoughts a răspuns:

Primul pas : Fa genioflexiuni Pasul doi : Alergare cu genunchi sus Pasul trei :Alergare cu calcaiul la sezuta Pasul patru : Mersul strengarului Pasul cinci : Mers cu pas adaugat.Cam atat.Imi dai te rog o funda?