| Infoxpert a întrebat:

Incercati workout-ul acesta :D
https://www.youtube.com/watch?v=6Fnfs-a-o_s
ce parere aveti?;)
eu zic ca este bunicel.

Răspuns Câştigător
| GoodDay9 a răspuns:

Da e foarte bun, dar unele exercitii sunt foarte greu de executat.Din toate exercitiile alea cred ca sunt 3-4 exercitii ce le pot face, in rest IMPOSIBLU laughing) :p

| Infoxpert explică (pentru GoodDay9):

Stiu nu? te doare aproximativ 2 zile abdomenul dupa ce ai facut, daca ai facut toate exercitiile laughing
normal pe youtube gasesc exercitii asa pentru oameni firavi, dar cand l-am gasit pe acesta laughing ce sa zic big grin

2 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Excluzand faptul ca ai fii un masochist, de ce ai vrea sa faci o astfel de rutina?