| Anonim428 a întrebat:

Iubita mea incearca sa aiba un posterior mai mare, dar nu stie cum..ma puteti ajuta cu un sfat?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin introducerea unor implanturi de silicon speciale sau injectarea de grasime obtinuta prin liposuctie. Citeste fiindca s-ar putea sa te ajute : http://www.art-estetica.ro/preturi-implant-fesier.html Sanatate!

| Giulia97Anna a răspuns:

Si tu ai pus aceasta intrebare pentru ca nici tu nu esti multumit de posteriorul ei! Daca chiar o iubesti exact cum e, trebuia sa intrebi:"cum as putea sa-i zic ca arata perfect asa cum e?".