| KydutzaKyda a întrebat:

Am o prietena care vrea sa se impace cu fostul ei prieten dar nu stie cumsad o puteti ajuta cu un sfat?

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai sa il intrebe daca vrea sa fie cu ea? daca nu mere incearca uh sa il convingi insistatiwinking poate poate se va int ceva ...asta doar daca si el are sentimente pentru prietena tawinking

| 1anisoara a răspuns:

Sa il sune intr-o zi si sa il intrebe ca intre prieteni ce mai face, si daca are iubita.Il poate invita la un suc ca intre prieteni.