| CORE55 a întrebat:

La pariurile sportive, cotele mici sunt bune sau alea mari? Si care e treaba cu pariurile sportive, gen, cum aleg echipa pe care pariez, care are sansele mai mari?

Răspuns Câştigător
| Stropdeploaie a răspuns:

Pai echipa favorita cu sanse mari de castig. Va avea intotdeauna o cota mai mica! Dar asta nu inseamna ca abligatoriu va castiga! este posibil sa faca o surpriza si sa piarda! Can vrei sa pariezi. incearca sa nu alegi toate favoritele pe acelasi bilet! Sunt sanse mari ca una sa piarda! Spre exemplu o echipa cu toa de 1, 30! cotele intre 140 si 1.70 cu sanse sa faca egal! Mai intai incearca sa cunosti echipele cat de cat! si nicidecum sa pariezi sume mari! Cu gandul ca vei avea mari de castig!

Succes!