| Yoniix a întrebat:

Explicati-mi si mie cum fac sa pariez. Ce inseamna 1, x, 2, 1x, 12, 2x, cum sta treaba cu cotele ( cele mai mici, cele mai mari ), numerele de sub 12, 1x, 2x? FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| Green66 a răspuns:

Pariul simplu sau solist: 1, x, 2.
1- câștigă gazdele
2- câștigă oaspeții
x - egal
1x - câștigă oaspeții sau se termină egal...
Daca o echipă are cotă mică înseamnă ca e favorită.

| Yoniix explică (pentru Green66):

Iti dau funda daca stii sa-mi raspunzi la urmatoarele intrebari : Dupa ce am pariat, apas un buton " genereaza cod " sau cv de genu, in functie de casa de pariuri, si cu codul ala ce fac? ma duc inainte de meciuri si il dau la casa? Si dupa ce s-au jucam meciurile, ma duc la casa de pariuri unde am pariat si imi iau banii sau cum?

| Green66 a răspuns (pentru Yoniix):

Codul îl duci la agenția respectivă, ți se va printa tichetul real( codul reprezintă un tichet virtual) iar după terminarea evenimentelor, dacă biletul este câștigător te poți duce să ridici banii.
P.S. Trebuie să ai 18 ani.

| Yoniix explică (pentru Green66):

Ok... mersi. Funda!