| AlExAlExAnDrU a întrebat:

M-am apucat sa ridic o greutate de 5-6 kg si am facut febra musculara! E vreo problema? Si in cat timp scapt de ea, dar vreaau sa mai cresc putin in masa musculara Funda

Răspuns Câştigător
| myuser a răspuns:

E normal sa faci febra musculara iti trece intr-o zi doua, daca iti e greu sa ridici greutatea fa flotari pana ti se pare mai usor

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sper ca nu ridici zilnic

| AlExAlExAnDrU explică:

Dc cosmin86?

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlExAlExAnDrU):

1. raspunde si tu la mesaj, da click pe "raspunde" sau "reply" ce apare sub mesaj, sa primeasca si utilizatorul notificare cand raspunzi

2. pentru ca nu asa se fac muschii, muschii cresc in cele 2 zile de odihna necesare dupa un antrenament ( grupele mici ), grupele mari au nevoie de mai mult timp. Pe maini ai doar grupe mici.