| GabrielSMG a întrebat:

Ma duc la sala de un an si 5 luni si nu pot incorda mana stanga la fel ca si cea dreapta.Am 16 ani, 65 de kg si 1.66 inaltime.
Ex:Cand imi incord mana dreapta am 37 in brat si cand incord mana stanga am 35.
Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Alexandr a răspuns:

Probabil ti-ai supra solicitat bratul...fa o pauza!

| ChrystianSandu a răspuns:

Sa te apuci de citit că în viată nu ajungi nicăieri dacă ai muschi. Fundiţa?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Ipocrit rau.

| ChrystianSandu a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Stii ce inseamna ipocrit? Raman masca cand vad ce intrebari pun unii. Mergi nene la doctor ca nu este normal că nu iti mai poti incorda mana.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Esti femeie de vrei "fundita"?

Si de ce sa nu ajungi, Arnold are muschi si a facut miliarde de dolari din asta.

| ChrystianSandu a răspuns (pentru Cosmin86):

Am facut la misto. Eu nu cer funda (te poti uita la celelalte mesaje). 1 din 100 000, daca el ajunge acel 0.001% atunci eu nu mai zic nimic. Eu acum nu am mintea odihnita sa mai raspuns la mesaje, daca aveti alta opinie, nu mai spune nimic.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Ok, m-am grabit eu.

dar nu e nimic rau daca lucreaza si muschii in paralel cu invatatul, eu asa am facut mereu.

| FitnessTrainer a răspuns:

Nu o poti incorda, sau nu e la fel de dezvoltata?laughing E destul de normal sa fie ceva diferente intre brate (nu 2 cm, dar...laughing ). Incearca sa faci exercitii cu gantere astfel incat sa simti la antrenament ca lucreaza ambele maini la fel.