| Marius_Dragan_1996 a întrebat:

Oare la meciu retur de la Londra ce formula de echipa va folosi Mourinho? Cech si Terry sunt accidentati, Lampard si Mikel sunt suspendati, daca nici Hazard si Etto nu vor juca nu stiu daca va avea sa bage 11 jucatori.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Mourinho, sa il ia naiba. nu e un antrenor. e un tigan mizerabil. nu am nimic impotriva tiganilor. insa el asta e si e adevarat. si echipa lui...sa dea Dumnezeu sa piarda peste o saptamana.
OLE Atlético