| Deliric95115 a întrebat:

Ok,vreau raspunsuri clare si serioase,daca se poate happy. Deci, vreau sa imi fac pectoralii si patratelele dezvoltate, am inteles ca trebuie sa fac aproximativ o ora de exercitii pentru pectorali si patratele.Am facut asta,timp de. o saptamana,cam asa, si am avut rezultate foarte putin vizibile,patratelele si pectoralii se vedeau doar cand ma incordam. ceva sugestii ca atunci cand eu sunt "lejer" sa mi se vada muschii? Apropo, am 12 ani, 42kg si 1, 55. nu vreau raspunsuri gen " Mai asteapta pana pe la 16 ani, ca vine vremea ta " etc.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Muschii se fac in ani de zile, nu intr-o saptamana.

Si o sa arati ca un COCALAR PENIBIL doar cu piept si abdomen, ai nevoie de toate grupele sa arati bine cu adevarat

| cristi1505 a răspuns:

laughing))).ce vrei sa se vada intr-o saptamana? Rezultate apar dupa minim 3 luni.

| zHeArTz a răspuns:

Abdomene pana pici.
Flotari pana cazi.
Laba pana nu mai poti.
Alergari prin parc.
(intr-o saptamana te faci Chuck Norris)

| Senzaționalul a răspuns (pentru zHeArTz):

Nimic din ce ai zis nu-i adevarat:.
Alimentatia conteaza cel mai mult. + vreo 20 minute de exercitii.
Totusi, faza cu laba n-am incercat-o. Nu stiu daca sa-l credem pe OneDream laughing

| cristi1505 a răspuns (pentru zHeArTz):

Du-te si culcate!

| spidy a răspuns:

Pai tu vrei cam multe la varsta ta, o sa ai pectorali si "patratele" cand o sa lucrezi serios tot corpul, un antrenament pus la punct, alimentatie adecvata si multa ambitie...sa stii ca ce vrei tu nu o sa se vada dupa cateva antrenamente..inca o data iti spun, esti prea mic.eu de exemplu la varsta de 14 ani m-am apucat de flotari si vreau sa zic ca intr-un an se vedea cat de cat pieptul...acum am 19 si am crescut si mai mult in piept, faza e ca mananc mult, fac antrenamente corecte, beau multa apa, dorm 8-10 ore pe zi, eu zic sa te apuci de flotari(iti dau si rezistenta) daca poti si ai unde apuca-te si de tractiuni departate pentru latirea spatelui si apropiate pentru biceps.cam atat! mai ai si tu rabdaare sa cresti sa nu crezi ca daca faci sute de flotari o sa ai pieptul unui culturist