| ReddY25 a întrebat:

Pareri Premier League?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Cel mai bogat, puternic si interesant campionat de ani buni incoace. N-a fost mereu cel mai bun de cand ma uit la fotbal dar cu toate astea urmaresc periodic, echipa mea favorita e din campionatul asta.

| StrongHeart a răspuns (pentru Drimmero):

City?

| Drimmero a răspuns (pentru StrongHeart):

Doamne fereste, nu as putea sa tin vreodata cu echipe patronate de camile care baga cu nemiluita petrodolari. Cand am inceput sa urmaresc fotbalul City era ciuca batailor,, era o echipa submediocra, pana sa vina arabii nu mai luase trofee de prin anii 60.

| ReddY25 explică (pentru Drimmero):

Clar este Arsenalwinking

| Drimmero a răspuns (pentru ReddY25):

Liderul Premier League!

| StrongHeart a răspuns (pentru Drimmero):

Prost si eu, nu m-am uitat la avatar laughing

| ReddY25 explică (pentru StrongHeart):

Era chiar sub nasul tau rolling on the floor

9 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

Cel mai interesant campionat!

| ReddY25 explică (pentru vodami92):

Nu te-am mai vazut de cv timp

Răspuns utilizator avertizat