| cosmin986522 a întrebat:

Pentru a scoate un timp mai bun la proba de 100m sprint e indicat sa faci incalzirea inainte? Am o pereche de adidasi dar sunt putin cam grei. E o problema daca alerg cu ei?

1 răspuns:
| qwertyseb a răspuns:

Trebuie facuta ceva incalzire inainte, mai ales pentru glezne/genunchi, conteaza si adidasii, depinde cum te simti in ei, daca tu ai sprint foarte bun nu conteaza, dar daca nu ai sprint poti sa ai orice in picioare, poti face incalzire degeaba... Funda?