| alexs99 a întrebat:

Pentru ca cele 2 saptamani de experiment au trecut, a venit momentul sa va multumesc tuturor pentru deschidere. Ma bucur ca am avut ocazia sa discut cu voi despre sport si sa descopar alti pasionati cu care as putea sa deschid fan club-uri.
V-am invitat sa-mi adresati intrebari din zona sportului pentru ca mi-am dorit sa va ajut si sa strang mb de net pentru cartela mea Vodafone. Dupa 9 ore vorbite cu voi la telefon si aproape 600 mb adunati, eu pot sa urmaresc pe net toate detaliile despre competitiile din perioada asta. Cartela Cartelelor te poate ajuta si pe tine sa vorbesti la telefon cu un user TPU.ro. Iar daca inscri un prieten la Cartela Cartelelor la fiecare apel primit sau dat iti dublez net-ul. Ai 2 MB in loc de 1 MB. Vorbesti Dublu net primesti. Uite aici mai multe detalii: http://bit.ly/1vV7Doo
Tu ce-ai fi facut ca sa te sune cat mai multi oameni?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mă bucur că ai ajutat persoane în domeniul tău poate pe viitor o să fi şi tu ajutat de acele persoane happy

Răspuns utilizator avertizat
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Felicitari pentru performanata! Eu as fi fost sincera cu eisi as fi incercat sa-i ajut cat de mult pot.