Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Da, stiu ca mi-am dat numarul de telefon pe net. Da, imi merge frigiderul. Da, mai alerg dupa el din cand in cand. Da, s-au dus cele 2 saptamani de experiment. Da, merit o statuie.
Multumesc ca m-ati tinut la telefon aproape 3 ore. M-ati ajutat sa adun cam 150 de mb la cartela mea Vodafone. Retelele sociale unde urmeaza sa-i consum va multumesc. Sa povestesc cu voi despre cate-n luna si stele a fost strategia mea de "Vorbesti, net primesti". Sper ca v-ati distrat si voi la fel de bine ca mine si jos palaria ca mi-ati facut zilele mai amuzante. Cartela Cartelelor te poate ajuta si pe tine sa vorbesti la telefon cu un user TPU.ro. O sa inscriu si un prieten la Cartela Cartelelor iar la fiecare apel primit sau dat imi voi dubla net-ul. Am 2 MB in loc de 1 MB. Vorbesti Dublu net primesti. Uite aici mai multe detalii: http://bit.ly/VD4heZ
Ce ciudatenie ati fi facut voi ca sa va sune cat mai multi oameni?

15 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Stii ce-i culmea? ca voi vorbiti aici de Vodafone si campania pacii si deasupra la intrebare apare logo-ul de la Orange! vai si amarlaughing

| Seducatorul a răspuns:

In halul asta ai ajuns?

| mont a răspuns:

Pai cel mai simplu e cu 2 telefoane si te suni singur de pe unul pe celalat sau sa te suni cu un prieten/o prietena amandoi inscrisi in promotie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimiiic.
Doar m-am rugat de tine sa latri.
Si chiar ai latrat smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Da, stiu ca mi-am dat numarul de telefon pe net."
Eu sincer nu stiam ca stii ca ti-ai dat numarul de telefon pe net.

| Fernando9Torres a răspuns:

Mda...numai oameni pe interes aici...huaaaaaa huoaaaaa JOS MAFIOTI

http://youtu.be/EGFgES4Naj0?t=7m25s

| AtsukoKure a răspuns:

As fi facut un grafiti pe blocul meu cu numarul meu de telefon.
Scuze ca nu te-am sunat da' nu am avut timp laughing

Răspuns utilizator avertizat
| iCappy a răspuns:

Da stiu ca m-am plictisit de da stiu.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Eu as face un grafiti, cu numarul meu de telefon, apoi langa el: ``Daca suni vei primi 10.000.000 euro``
Daca m-ar fi primit as face misto de ei as face MB xD

Răspuns utilizator avertizat
| BornToBeLoved a răspuns:

laughing esti dement frate! Bafta

| Nejmoq a răspuns:

Sun pe numar cunoscut multe persoane random si le zic ca au castigat ceva si sa sune la ora 15, de exemplu.

| CodrutEnergy a răspuns:

Te-au pus astia de la Vodafone sa postezi, nu?