| xena222 a întrebat:

Pentru care joaca la stanley bet ce ati pune pe aceste meciuri Liverpool- Anzi mahkalaca Steaua Bucuresti -Molde Lyon- Athletic bilbao Young boys - Udinese Helsingbor- Hannover Newcastle - Club Brugge Dnipro Dniprope - Napoli? funda +vot funda+vot

3 răspunsuri:
| Teolps a răspuns:

Frate pune asa
Liv-Anji x2 sau 2 cum preferi
Steaua-Molde p 2, 5
Young-Udinese x sau x2
Hels-Hannover 2
Newc-brugg 1 sau 1x
Dnipro-Napoli 1 sau 1x...depinde cum vrei sa joci mai sigur sau cu mai mult tupeu..si ai grija ca Dnipro are trupa buna happy Salut..nu ma int funda, dar pune biletu asta si ai sa vezi, joc de mult timp la pariurihappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Teolps):

Si o joc.Baga asa:
X2, 1 SOLIST, X2, 2 SOLIST, 1 SOLIST, X2

| AlynutzuDinu1994 a răspuns:

1.3-1;
2.1-0 ori 2-1 nu stiu ce za zic.;
3.2-3;
4.0-1;
5.0-3.
FUNDA?