| maf a întrebat:

Sa joci fotbal de 14 ani. si sa ramai fara echipa, am jucat in Italia malta iar cand m-am intors in tara nu am reusit sa imi gasesc o echipa serioasa, nu vreau sa dau cu piciorul in 14 ani de munca, disperarea m-a adus pe acest site, ajutati-ma cum as putea sa-mi gasesc o echipa buna, sa faca cineva o intrare sau daca este vreo sansa sa plec in probe in alta tara. un site ceva orice m-ar ajuta, va multumesc.

5 răspunsuri:
| Gabriello02 a răspuns:

Trist frate, trist.

| TakeItSlow a răspuns:

Salut amice, iti inteleg problema!
Eu sunt in Germania de un an si jumatate si joc la un club aici, FC Augsburg, poate ai auzit.
Ma trezesc pentru fotbal si dorm pentru fotbal, daca le ai, si ai ambitia de a face ceva, cum am avut'o eu, incearca si du-te la Academia lui Gheorghe Hagi, totusi ai 14 ani, nu prea poti sa umblii prin alte tari de capul tau, si eu am 14 ani dar sunt cu parintii mutat in Germania, ti'am spus, incearca la Academia aceea, dai un antrenament de proba si te vezi in secunda 2 intr'o echipa de acolo.
Daca esti bun, de acolo cu siguranta vei ajunge mai departe, stiind ca echipele din aceea Academie joaca meciuri cu alte echipe pe plan international.
Multa bafta iti doresc!

| Adry05 a răspuns (pentru TakeItSlow):

A zis că are 14 ani de muncă nu 14 ani ca vârstă.

| TakeItSlow a răspuns (pentru Adry05):

Asa e, imi cer scuze! Spune'ne varsta ta, dace se poate!

| maf explică (pentru TakeItSlow):

Am 21 de ani, da-mi si mie id-ul tau